PROMOLEAGUE A (Kern)

V010031 PROMOKLASSE A 3/09/2017 15:30 CATBA A MEEUWEN A 6-19 Catba
V020033 Kunstgras PROMOKLASSE A 10/09/2017 14:00 LEUVEN A CATBA A  14-11 Leuven
V030032 PROMOKLASSE A 17/09/2017 15:30 CATBA A TEMSE A  16-15 Catba
V040033 Kunstgras PROMOKLASSE A 24/09/2017 15:30 PUTSE A CATBA A  18-14 Putse
V050033 PROMOKLASSE A 29/09/2017 21:00 RIVIERA/DEURNE A CATBA A  24-13 Riviera
V060030 PROMOKLASSE A 8/10/2017 15:30 CATBA A MINERVA A  15-19 Catba
V070033 PROMOKLASSE A 15/10/2017 15:30 CATBA A HOBOKEN/MERCURIUS A  19-21 Catba
V080031 Kunstgras PROMOKLASSE A 22/10/2017 15:30 MEEUWEN A CATBA A  16-7 Meeuwen
V090033 PROMOKLASSE A 15/04/2018 15:30 CATBA A LEUVEN A  19-19 Catba
V100032 PROMOKLASSE A 21/04/2018 20:00 TEMSE A CATBA A  20-15 Temse
V110033 PROMOKLASSE A 29/04/2018 15:30 CATBA A PUTSE A  19-28 Catba
V120033 PROMOKLASSE A 6/05/2018 15:30 CATBA A RIVIERA/DEURNE A  13-15 Catba
V130030 Kunstgras PROMOKLASSE A 13/05/2018 15:30 MINERVA A CATBA A  22-17 Minerva
V140033 Kunstgras PROMOKLASSE A 20/05/2018 15:30 HOBOKEN/MERCURIUS A CATBA A  18-15 Hoboken 2000

 

PROMOLEAGUE B (Kern) res

V010051 PROMOKLASSE B 3/09/2017 14:00 CATBA B MEEUWEN B 15-19 Catba
V020053 Kunstgras PROMOKLASSE B 10/09/2017 15:30 LEUVEN B CATBA B  6-16 Leuven
V030052 PROMOKLASSE B 17/09/2017 14:00 CATBA B TEMSE B  10-12 Catba
V040053 Kunstgras PROMOKLASSE B 24/09/2017 14:00 PUTSE B CATBA B  12-11 Putse
V050053 PROMOKLASSE B 29/09/2017 19:30 RIVIERA/DEURNE B CATBA B  12-13 Riviera
V060050 PROMOKLASSE B 8/10/2017 14:00 CATBA B MINERVA B  17-10 Catba
V070053 PROMOKLASSE B 15/10/2017 14:00 CATBA B HOBOKEN/MERCURIUS B  26-13 Catba
V080051 Kunstgras PROMOKLASSE B 22/10/2017 14:00 MEEUWEN B CATBA B  17-11 Meeuwen
V090053 PROMOKLASSE B 15/04/2018 14:00 CATBA B LEUVEN B  15-9 Catba
V100052 PROMOKLASSE B 21/04/2018 18:15 TEMSE B CATBA B  13-11 Temse
V110053 PROMOKLASSE B 29/04/2018 14:00 CATBA B PUTSE B  14-15 Catba
V120053 PROMOKLASSE B 6/05/2018 14:00 CATBA B RIVIERA/DEURNE B  14-13 Catba
V130050 Kunstgras PROMOKLASSE B 13/05/2018 14:00 MINERVA B CATBA B  13-19 Minerva
V140053 Kunstgras PROMOKLASSE B 20/05/2018 14:00 HOBOKEN/MERCURIUS B CATBA B  11-18 Hoboken 2000

 

PROMOLEAGUE C (Kern) 1 gew.

V010141 PROMOKLASSE C 3/09/2017 12:40 CATBA C MEEUWEN C 14-8 Catba
V020143 Kunstgras PROMOKLASSE C 10/09/2017 12:40 LEUVEN C CATBA C  5-9 Leuven
V030142 PROMOKLASSE C 17/09/2017 12:40 CATBA C TEMSE C  8-4 Catba
V040143 Kunstgras PROMOKLASSE C 24/09/2017 12:40 PUTSE C CATBA C  21-14 Putse
V050143 PROMOKLASSE C 1/10/2017 12:40 RIVIERA/DEURNE C CATBA C  4-13 Riviera
V060140 PROMOKLASSE C 8/10/2017 12:40 CATBA C MINERVA C  16-12 Catba
V070143 PROMOKLASSE C 15/10/2017 12:40 CATBA C HOBOKEN/MERCURIUS C  11-6 Catba
V080141 Kunstgras PROMOKLASSE C 22/10/2017 12:40 MEEUWEN C CATBA C  9-9 Meeuwen
V090143 PROMOKLASSE C 15/04/2018 12:40 CATBA C LEUVEN C  14-8 Catba
V100142 PROMOKLASSE C 21/04/2018 17:00 TEMSE C CATBA C  9-11 Temse
V110143 PROMOKLASSE C 29/04/2018 12:40 CATBA C PUTSE C  10-16 Catba
V120143 PROMOKLASSE C 6/05/2018 12:40 CATBA C RIVIERA/DEURNE C  12-6 Catba
V130140 Kunstgras PROMOKLASSE C 13/05/2018 12:40 MINERVA C CATBA C  9-20 Minerva
V140143 Kunstgras PROMOKLASSE C 20/05/2018 12:40 HOBOKEN/MERCURIUS C CATBA C  7-13 Hoboken 2000

 

PROMOLEAGUE A

Z010012 PROMOLEAGUE A 19/11/2017 16:00 MINERVA A CATBA A 25-26 Berchem – Het Rooi
Z020011 PROMOLEAGUE A 26/11/2017 16:00 CATBA A VOBAKO A  22-22 Borgerhout – Plantin Moretus
Z030010 PROMOLEAGUE A 3/12/2017 16:00 CATBA A TEMSE A  21-14 Borgerhout – Plantin Moretus
Z040012 PROMOLEAGUE A 9/12/2017 20:00 SIKOPI A CATBA A  23-19 Antwerpen – Linkeroever
Z050011 PROMOLEAGUE A 17/12/2017 16:00 CATBA A PUTSE A  23-31 Borgerhout – Plantin Moretus
Z060012 PROMOLEAGUE A 7/01/2018 15:45 LEUVEN A CATBA A  16-16 Kessel-Lo – Sportcomplex
Z070013 PROMOLEAGUE A 13/01/2018 21:00 MEEUWEN A CATBA A  22-13 Boeckenberg – Sportcenter
Z080012 PROMOLEAGUE A 21/01/2018 16:00 CATBA A MINERVA A  13-23 Borgerhout – Plantin Moretus
Z090011 PROMOLEAGUE A 27/01/2018 19:55 VOBAKO A CATBA A  22-25 Tielen – Tielenheide
Z100010 PROMOLEAGUE A 3/02/2018 20:30 TEMSE A CATBA A  19-9 Temse – Temsica
Z110012 PROMOLEAGUE A 18/02/2018 16:00 CATBA A SIKOPI A  19-26 Borgerhout – Plantin Moretus
Z120011 PROMOLEAGUE A 25/02/2018 15:45 PUTSE A CATBA A  31-11 Putte – Gemeentelijke Sporthal
Z130012 PROMOLEAGUE A 4/03/2018 15:45 CATBA A LEUVEN A  19-28 Borgerhout – Plantin Moretus
Z140013 PROMOLEAGUE A 11/03/2018 15:45 CATBA A MEEUWEN A  25-33 Borgerhout – Plantin Moretus

PROMOLEAGUE B

Z010072 PROMOLEAGUE B 19/11/2017 14:05 MINERVA B CATBA B 24-31 Berchem – Het Rooi
Z020071 PROMOLEAGUE B 26/11/2017 14:15 CATBA B VOBAKO B  19-13 Borgerhout – Plantin Moretus
Z030070 PROMOLEAGUE B 3/12/2017 14:15 CATBA B TEMSE B  24-19 Borgerhout – Plantin Moretus
Z040072 PROMOLEAGUE B 9/12/2017 18:15 SIKOPI B CATBA B  15-15 Antwerpen – Linkeroever
Z050071 PROMOLEAGUE B 17/12/2017 14:15 CATBA B PUTSE B  14-27 Borgerhout – Plantin Moretus
Z060072 PROMOLEAGUE B 7/01/2018 17:15 LEUVEN B CATBA B  11-17 Kessel-Lo – Sportcomplex
Z070073 PROMOLEAGUE B 13/01/2018 19:00 MEEUWEN B CATBA B  12-16 Boeckenberg – Sportcenter
Z080072 PROMOLEAGUE B 21/01/2018 14:15 CATBA B MINERVA B  32-11 Borgerhout – Plantin Moretus
Z090071 PROMOLEAGUE B 27/01/2018 18:15 VOBAKO B CATBA B  17-26 Tielen – Tielenheide
Z100070 PROMOLEAGUE B 3/02/2018 18:30 TEMSE B CATBA B  18-24 Temse – Temsica
Z110072 PROMOLEAGUE B 18/02/2018 14:15 CATBA B SIKOPI B  19-18 Borgerhout – Plantin Moretus
Z120071 PROMOLEAGUE B 25/02/2018 13:45 PUTSE B CATBA B  30-20 Putte – Gemeentelijke Sporthal
Z130072 PROMOLEAGUE B 4/03/2018 14:00 CATBA B LEUVEN B  24-19 Borgerhout – Plantin Moretus
Z140073 PROMOLEAGUE B 11/03/2018 14:00 CATBA B MEEUWEN B  17-26 Borgerhout – Plantin Moretus

PROMOLEAGUE C

Z010122 PROMOLEAGUE C 19/11/2017 13:00 MINERVA C CATBA C 12-18 Berchem – Het Rooi
Z020121 PROMOLEAGUE C 26/11/2017 17:30 CATBA C VOBAKO C  9-9 Borgerhout – Plantin Moretus
Z030120 PROMOLEAGUE C 3/12/2017 17:30 CATBA C TEMSE C  4-8 Borgerhout – Plantin Moretus
Z040122 PROMOLEAGUE C 9/12/2017 16:45 SIKOPI C CATBA C  11-12 Antwerpen – Linkeroever
Z050121 PROMOLEAGUE C 17/12/2017 17:30 CATBA C PUTSE C  8-18 Borgerhout – Plantin Moretus
Z060122 PROMOLEAGUE C 7/01/2018 18:45 LEUVEN C CATBA C  12-10 Kessel-Lo – Sportcomplex
Z070123 PROMOLEAGUE C 13/01/2018 17:30 MEEUWEN C CATBA C  12-10 Boeckenberg – Sportcenter
Z080122 PROMOLEAGUE C 21/01/2018 17:30 CATBA C MINERVA C  18-12 Borgerhout – Plantin Moretus
Z090121 PROMOLEAGUE C 27/01/2018 21:20 VOBAKO C CATBA C  17-15 Tielen – Tielenheide
Z100120 PROMOLEAGUE C 3/02/2018 17:15 TEMSE C CATBA C  7-16 Temse – Temsica
Z110122 PROMOLEAGUE C 18/02/2018 17:30 CATBA C SIKOPI C  16-12 Borgerhout – Plantin Moretus
Z120121 PROMOLEAGUE C 25/02/2018 12:15 PUTSE C CATBA C  20-12 Putte – Gemeentelijke Sporthal
Z130122 PROMOLEAGUE C 4/03/2018 12:45 CATBA C LEUVEN C  13-9 Borgerhout – Plantin Moretus
Z140123 PROMOLEAGUE C 11/03/2018 17:15 CATBA C MEEUWEN C  14-8 Borgerhout – Plantin Moretus

1de GEW B (Catba 3)

V010211 1 ste GEW B 3/09/2017 11:15 CATBA 3 MEEUWEN 3 11-15 Catba
V020213 Kunstgras 1 ste GEW B 10/09/2017 11:00 KWIK 3 CATBA 3  13-12 Kwik
V030212 1 ste GEW B 17/09/2017 11:15 CATBA 3 BORGERHOUT/GW 3  18-5 Catba
V040213 1 ste GEW B 24/09/2017 10:00 CATBA 3 HOEVENEN 3  Uitgest Catba
V050213 Kunstgras 1 ste GEW B 1/10/2017 9:45 VOORWAARTS 4 CATBA 3  10-14 Voorwaarts
V060210 1 ste GEW B 8/10/2017 11:15 CATBA 3 MINERVA 3  9-11 Catba
V070213 1 ste GEW B 15/10/2017 11:15 CATBA 3 SCALDIS 3  13-10 Catba
V080211 Kunstgras 1 ste GEW B 21/10/2017 17:30 MEEUWEN 3 CATBA 3  5-17 Meeuwen
V090213 1 ste GEW B 15/04/2018 11:15 CATBA 3 KWIK 3  13-8 Catba
V100212 1 ste GEW B 22/04/2018 11:00 BORGERHOUT/GW 3 CATBA 3  14-9 Borgerhout/GW
V110213 1 ste GEW B 29/04/2018 11:00 HOEVENEN 3 CATBA 3  15-10 Hoevenen
V120213 1 ste GEW B 6/05/2018 11:15 CATBA 3 VOORWAARTS 4  14-12 Catba
V130210 Kunstgras 1 ste GEW B 13/05/2018 11:00 MINERVA 3 CATBA 3  11-9 Minerva
V140213 1 ste GEW B 20/05/2018 11:30 SCALDIS 3 CATBA 3  10-5 Scaldis

 

1e GEW B

Z010152 1ste GEW B 19/11/2017 10:35 MINERVA 3 CATBA 3 13-9 Berchem – Het Rooi
Z020151 1ste GEW B 26/11/2017 10:15 CATBA 3 VOBAKO 3  14-10 Borgerhout – Plantin Moretus
Z030150 1ste GEW B 3/12/2017 10:15 CATBA 3 AKC/Luma 3  13-10 Borgerhout – Plantin Moretus
Z040152 1ste GEW B 10/12/2017 16/00 BLUE GHOSTS B CATBA 3  6-26 ANZEGEM
Z050151 1ste GEW B 17/12/2017 10:15 CATBA 3 PUTSE 3  16-8 Borgerhout – Plantin Moretus
Z060152 1ste GEW B 7/01/2018 VRIJ CATBA 3  Vrij
Z070153 1ste GEW B 14/01/2018 18:00 SCALDIS 3 CATBA 3  5-12 Kwik
Z080152 1ste GEW B 21/01/2018 10:15 CATBA 3 MINERVA 3  13-10 Borgerhout – Plantin Moretus
Z090153 1ste GEW B 28/01/2018 17:30 VOBAKO 3 CATBA 3  4-22 Tielen – Tielenheide
Z100150 1ste GEW B 4/02/2018 10:00 AKC/Luma 3 CATBA 3  12-12 Kwik
Z110152 1ste GEW B 18/02/2018 10:15 CATBA 3 BLUE GHOSTS B  19-5 Borgerhout – Plantin Moretus
Z120151 1ste GEW B 24/02/2018 19:15 PUTSE 3 CATBA 3  7-14 Putte – Gemeentelijke Sporthal
Z130152 1ste GEW B 4/03/2018 CATBA 3 VRIJ  VRIJ
Z140153 1ste GEW B 11/03/2018 10:15 CATBA 3 SCALDIS 3  11-17 Borgerhout – Plantin Moretus

1ste GEW D (Catba 4)

V010231 1 ste GEW D 3/09/2017 10:00 CATBA 4 SIKOPI 3 17-10 Catba
V020233 1 ste GEW D 9/09/2017 15:30 TEMSE 3 CATBA 4  2-11 Temse
V030232 1 ste GEW D 17/09/2017 10:00 CATBA 4 BORGERHOUT/GW 4  13-7 Catba
V040233 Kunstgras 1 ste GEW D 24/09/2017 11:00 PUTSE 4 CATBA 4  8-11 Putse
V050233 1 ste GEW D 1/10/2017 10:00 GANDA 4 CATBA 4  8-15 Ganda
V060230 1 ste GEW D 8/10/2017 10:00 CATBA 4 ASKC 4  11-3 Catba
V070233 1 ste GEW D 15/10/2017 10:00 CATBA 4 HOBOKEN/MERCURIUS 4  5-0 FF Catba
V080231 Kunstgras 1 ste GEW D 22/10/2017 11:15 SIKOPI 3 CATBA 4  16-12 Sikopi
V090233 1 ste GEW D 15/04/2018 10:00 CATBA 4 TEMSE 3  12-4 Catba
V100232 1 ste GEW D 22/04/2018 11:00 BORGERHOUT/GW 4 CATBA 4  7-17 Borgerhout/GW
V110233 1 ste GEW D 29/04/2018 11:15 CATBA 4 PUTSE 4  18-12 Catba
V120233 1 ste GEW D 6/05/2018 10:00 CATBA 4 GANDA 4  15-9 Catba
V130230 1 ste GEW D 13/05/2018 10:30 ASKC 4 CATBA 4  3-16 ASKC
V140233 Kunstgras 1 ste GEW D 20/05/2018 11:00 HOBOKEN/MERCURIUS 4 CATBA 4  6-19 Hoboken 2000

 

1e GEW D

Z010172 1ste GEW D 19/11/2017 18:30 KCBJ 3 CATBA 4 7-18 Betekom – De Tumkens
Z020171 1ste GEW D 26/11/2017 9:00 CATBA 4 VOORWAARTS 5 8-14 Borgerhout – Plantin Moretus
Z030170 1ste GEW D 3/12/2017 9:00 CATBA 4 RIVIERA/DEURNE 4  9-16 Borgerhout – Plantin Moretus
Z040172 1ste GEW D 9/12/2017 21:30 SIKOPI 4 CATBA 4  15-15 Antwerpen – Linkeroever
Z050171 1ste GEW D 17/12/2017 9:00 CATBA 4 ASKC 4  15-6 Borgerhout – Plantin Moretus
Z060172 1ste GEW D 7/01/2018 12:45 GANDA 4 CATBA 4  8-15 Zwijnaarde – Hekers
Z070173 1ste GEW D 14/01/2018 9:00 MEEUWEN 3 CATBA 4  8-5 Boeckenberg – Sportcenter
Z080172 1ste GEW D 21/01/2018 9:00 CATBA 4 KCBJ 3  5-0FF Borgerhout – Plantin Moretus
Z090171 1ste GEW D 28/01/2018 18:00 VOORWAARTS 5 CATBA 4  11-11 Kontich – De Nachtegaal
Z100170 1ste GEW D 3/02/2018 21:00 RIVIERA/DEURNE 4 CATBA 4  17-9 Edegem – Kattenbroek
Z110172 1ste GEW D 18/02/2018 9:00 CATBA 4 SIKOPI 4  13-17 Borgerhout – Plantin Moretus
Z120171 1ste GEW D 25/02/2018 13:15 ASKC 4 CATBA 4  9-8 Schoten – Vordenstein
Z130172 1ste GEW D 4/03/2018 9:00 CATBA 4 GANDA 4  25-3 Borgerhout – Plantin Moretus
Z140173 1ste GEW D 11/03/2018 9:00 CATBA 4 MEEUWEN 3  5-0FF Borgerhout – Plantin Moretus

U19 1DGP

V090306 Kunstgras U19 1DGP 14/04/2018 14:15 BOECKENBERG B CATBA 22-6 Deurne – Boeckenberg Sportcenter
V100307 U19 1DGP 22/04/2018 11:15 CATBA VOORWAARTS B  15-18 Catba
V110307 U19 1DGP 28/04/2018 15:30 RIJKO A CATBA  16-6 Rijko
V120306 U19 1DGP 6/05/2018 9:00 CATBA BOECKENBERG B  12-23 Catba
V130307 Kunstgras U19 1DGP 08/05/2018 19:15 VOORWAARTS B CATBA  12-13 Voorwaarts
V140307 U19 1DGP 20/05/2018 11:15 CATBA RIJKO A  10-13 Catba

 

U19 1 CGP

Z010222 Z U19 1CGP 19/11/2017 13:00 KCBJ CATBA 13-7 Betekom – De Tumkens
Z020221 Z U19 1CGP 26/11/2017 12:45 CATBA VOORWAARTS B  13-8 Borgerhout – Plantin Moretus
Z030220 Z U19 1CGP 3/12/2017 12:45 CATBA TEMSE B  9-9 Borgerhout – Plantin Moretus
Z040222 Z U19 1CGP 9/12/2017 12:45 RIVIERA/DEURNE B CATBA  4-9 Edegem – Kattenbroek
Z050221 Z U19 1CGP 17/12/2017 12:45 CATBA SPARTA RANST A  14-9 Borgerhout – Plantin Moretus
Z060222 Z U19 1CGP 7/01/2018 13:45 LEUVEN CATBA  11-10 Kessel-Lo – Sportcomplex
Z070223 Z U19 1CGP 14/01/2018 12:00 SCALDIS B CATBA  7-14 Kwik
Z080222 Z U19 1CGP 21/01/2018 12:45 CATBA KCBJ  14-11 Borgerhout – Plantin Moretus
Z090221 Z U19 1CGP 28/01/2018 12:00 VOORWAARTS B CATBA  10-8 Kontich – De Nachtegaal
Z100220 Z U19 1CGP 4/02/2018 13:30 TEMSE B CATBA  17-9 Temse – Temsica
Z110222 Z U19 1CGP 18/02/2018 12:45 CATBA RIVIERA/DEURNE B  7-8 Borgerhout – Plantin Moretus
Z120221 Z U19 1CGP 25/02/2018 11:30 SPARTA RANST A CATBA  5-12 Broechem – Het Loo
Z130222 Z U19 1CGP 4/03/2018 11:30 CATBA LEUVEN  7-5 Borgerhout – Plantin Moretus
Z140223 Z U19 1CGP 11/03/2018 12:45 CATBA  VRIJ Borgerhout – Plantin Moretus

U16 1DGP

V090357 U16 1DGP 14/04/1948 14:30 FLORIANT CATBA 10-8 Floriant
V100357 U16 1DGP 21/04/2018 16:00 ASKC B CATBA  10-8 ASKC
V110356 U16 1DGP 29/04/2018 10:00 GANDA CATBA  7-1 Ganda
V120357 U16 1DGP 5/05/2018 13:30 CATBA FLORIANT  8-6 Catba
V130357 U16 1DGP 16/05/2018 19:30 CATBA ASKC B  6-2 Catba
V140356 U16 1DPG 20/05/2018 10:00 CATBA GANDA 9-9 Catba

 

U16 2A

Z010272 Z U16 2A 19/11/2017 12:30 NEERLANDIA CATBA 7-7 Gentbrugge – Driebeek
Z020271 Z U16 2A 26/11/2017 11:30 CATBA APPELS  11-6 Borgerhout – Plantin Moretus
Z030270 Z U16 2A 3/12/2017 11:30 CATBA ASKC B  11-7 Borgerhout – Plantin Moretus
Z040272 Z U16 2A 9/12/2017 16:30 VOBAKO C CATBA  0-19 Tielen – Tielenheide
Z050271 Z U16 2A 17/12/2017 11:30 CATBA RIJKO  13-8 Borgerhout – Plantin Moretus
Z060272 Z U16 2A 7/01/2018 16:00 SPARTA RANST CATBA  5-13 Broechem – Het Loo
Z070273 Z U16 2A 13/01/2018 13:00 SCALDIS CATBA  8-10 Antwerpen – Wilrijkse Pleinen
Z080272 Z U16 2A 21/01/2018 11:30 CATBA NEERLANDIA  15-4 Borgerhout – Plantin Moretus
Z090271 Z U16 2A 28/01/2018 14:00 APPELS CATBA  6-7 Dendermonde – Appels
Z100270 Z U16 2A 4/02/2018 10:45 ASKC B CATBA  3-13 Schoten – De Zeurt
Z110272 Z U16 2A 18/02/2018 11:30 CATBA VOBAKO C  19-0 Borgerhout – Plantin Moretus
Z120271 Z U16 2A 25/02/2018 15:30 RIJKO CATBA  6-12 Rijkevorsel – De Valk
Z130272 Z U16 2A 4/03/2018 10:15 CATBA SPARTA RANST  12-1 Borgerhout – Plantin Moretus
Z140273 Z U16 2A 11/03/2018 11:30 CATBA SCALDIS  7-6 Borgerhout – Plantin Moretus

U14 2E

V090416 Kunstgras U14 2E 14/04/2018 14:45 BOECKENBERG B CATBA 4-5 Deurne – Boeckenberg Sportcenter
V100417 U14 2E 21/04/2018 15:00 CATBA TEMSE C  1-2 Catba
V110417 Kunstgras U14 2E 29/04/2018 10:00 MINERVA CATBA  2-6 Minerva
V120416 U14 2E 5/05/2018 15:00 CATBA BOECKENBERG B  8-3 Catba
V130417 U14 2E 12/05/2018 15:30 TEMSE C CATBA  2-5 Temse
V140417 U14 2E 19/05/2018 15:00 CATBA MINERVA  10-0 Catba

 

U14 2A

Z010312 Z U14 2A 19/11/2017 10:10 KCBJ CATBA  4-2 Betekom – De Tumkens
Z020311 Z U14 2A 25/11/2017 15:45 CATBA TECHNICO  1-5 Borgerhout – Plantin Moretus
Z030310 Z U14 2A 2/12/2017 15:45 CATBA TEMSE B  2-7 Borgerhout – Plantin Moretus
Z040312 Z U14 2A 9/12/2017 14:15 SIKOPI A CATBA  18-1 Antwerpen – Linkeroever
Z050311 Z U14 2A 16/12/2017 15:45 CATBA SPARTA RANST  2-7 Borgerhout – Plantin Moretus
Z060312 Z U14 2A 6/01/2018 10:45 ASOC/JOKI CATBA  2-4 Herselt – VTC De Mixx
Z070313 Z U14 2A 13/01/2018 16:15 VERDE CATBA  9-2 Antwerpen – Kiel
Z080312 Z U14 2A 20/01/2018 15:45 CATBA KCBJ  3-6 Borgerhout – Plantin Moretus
Z090311 Z U14 2A 28/01/2018 10:20 TECHNICO CATBA  3-3 Turnhout – Technico
Z100310 Z U14 2A 4/02/2018 11:30 TEMSE B CATBA  9-4 Temse – Steendorp – Het Gelaag
Z110312 Z U14 2A 17/02/2018 15:45 CATBA SIKOPI A  4-7 Borgerhout – Plantin Moretus
Z120311 Z U14 2A 25/02/2018 14:45 SPARTA RANST CATBA  4-7 Broechem – Het Loo
Z130312 Z U14 2A 3/03/2018 15:45 CATBA ASOC/JOKI  4-7 Borgerhout – Plantin Moretus
Z140313 Z U14 2A 10/03/2018 15:45 CATBA VERDE  5-0FF Borgerhout – Plantin Moretus

U10

Dit hangt af van de Nationale Competitiedagen.

Recreanten

Zaterdag 30/9                   16u        Catba – ASKC 1

Zaterdag 07/10                 12u        Verde – Catba

Zaterdag 14/10                 16u30    Catba – Lubko

Zaterdag 21/10                 16u        Catba – Sikopi

Zaterdag 28/10                 11u        ASKC 2 – Catba