Kern

Dag Datum Wie Wat Opmerkingen Tijd Waar
vrijdag 04/01/2019 kern Training 19:00 Plantijn
zondag 06/01/2019 kern Competitie Minerva C - Catba C 14:15 Het Rooi - Berchem
zondag 06/01/2019 kern Competitie Minerva A - Catba A 15:45 Het Rooi - Berchem
zondag 06/01/2019 kern Competitie Minerva B - Catba B 17:15 Het Rooi - Berchem
dinsdag 08/01/2019 kern Training 19:00 Plantijn
vrijdag 11/01/2019 kern Training 19:00 Plantijn
zondag 13/01/2019 kern Competitie Hoboken/Mercurius C - Catba C 13:15 Hoboken-Sorghvliedt
zondag 13/01/2019 kern Competitie Hoboken/Mercurius A - Catba A 15:00 Hoboken-Sorghvliedt
zondag 13/01/2019 kern Competitie Hoboken/Mercurius B - Catba B 16:45 Hoboken-Sorghvliedt
dinsdag 15/01/2019 kern Training 19:00 Plantijn
vrijdag 18/01/2019 kern Training 19:00 Plantijn
zondag 20/01/2019 kern Competitie Catba C - Temse C 12:45 Plantijn
zondag 20/01/2019 kern Competitie Catba B - Temse B 14:00 Plantijn
zondag 20/01/2019 kern Competitie Catba A - Temse A 16:00 Plantijn
dinsdag 22/01/2019 kern Training 19:00 Plantijn
vrijdag 25/01/2019 kern Training 19:00 Plantijn
zaterdag 26/01/2019 kern Competitie Sikopi C - Catba C 16:45 Linkeroever
zaterdag 26/01/2019 kern Competitie Sikopi B - Catba B 18:15 Linkeroever
zaterdag 26/01/2019 kern Competitie Sikopi A - Catba A 20:00 Linkeroever
dinsdag 29/01/2019 kern Training 19:00 Plantijn
vrijdag 01/02/2019 kern Training 19:00 Plantijn
zaterdag 02/02/2019 kern Competitie Leuven C - Catba C 17:15 Leuven - Sportoase
zaterdag 02/02/2019 kern Competitie Leuven A - Catba A 19:15 Leuven - Sportoase
zaterdag 02/02/2019 kern Competitie Leuven B - Catba B 20:45 Leuven - Sportoase

U19

Dag Datum Wie Wat Opmerkingen Tijd Waar
dinsdag 01/01/2019 U19 VRIJ
donderdag 03/01/2019 U19 VRIJ
zaterdag 05/01/2019 U19 Wedstrijd ASKC A - CATBA A 15:30 De Zeurt
zondag 06/01/2019 U19 Wedstrijd APPELS - CATBA B 12:30 Appels
dinsdag 08/01/2019 U19 Training 18:00 Plantin
donderdag 10/01/2019 U19 Training 19:00 Hrito
zaterdag 12/01/2019 U19 Wedstrijd VERDE - CATBA B 14:45 Wilrijkse Pleinen
zondag 13/01/2019 U19 Wedstrijd HOBOKEN/MERCURIUS - CATBA A 11:45 Sorghvliedt
dinsdag 15/01/2019 U19 Training 18:00 Plantin
donderdag 17/01/2019 U19 Training 19:00 Hrito
zondag 20/01/2019 U19 Wedstrijd CATBA B - VOORWAARTS 10:15 Plantin
zondag 20/01/2019 U19 Wedstrijd CATBA A - GANDA 11:30 Plantin
dinsdag 22/01/2019 U19 Training 18:00 Plantin
donderdag 24/01/2019 U19 Training 19:00 Hrito
zaterdag 26/01/2019 U19 Wedstrijd ASKC B - CATBA B 21:00 Vordenstein
zondag 27/01/2019 U19 Wedstrijd TEMSE B - CATBA A 13:30 Temsica
dinsdag 29/01/2019 U19 Training 18:00 Plantin
donderdag 31/01/2019 U19 Training 19:00 Hrito

U14

Dag Datum Wie Wat Opmerkingen Tijd Waar
vrijdag 04/01/2019 U14 Training 18:00 Plantin
zondag 06/01/2019 U14 Wedstrijd Leuven - Catba 12:45 Kessel Lo-sportcomplex
maandag 07/01/2019 U14 Training 19:00 Hrito
vrijdag 11/01/2019 U14 Training 18:00 Plantin
zondag 13/01/2019 U14 Wedstrijd Verde - Catba 15:45 Wilrijkse pleinen
maandag 14/01/2019 U14 Training 19:00 Hrito
vrijdag 18/01/2019 U14 Training 18:00 Plantin
zaterdag 19/01/2019 U14 Wedstrijd Catba - Voorwaarts 15:45 Plantin
maandag 21/01/2019 U14 Training 19:00 Hrito
vrijdag 25/01/2019 U14 Training 18:00 Plantin
zondag 27/01/2019 U14 Wedstrijd Hoboken mercurius - Catba 10:30 Hoboken - Sorghvliedt
maandag 28/01/2019 U14 Training 19:00 Hrito

U12

Dag Datum Wie Wat Opmerkingen Tijd Waar
zondag 06/01/2019 U12 Wedstrijd Appels - Catba 9:30 Steenweg op Aalst 41, Dendermonde
maandag 07/01/2019 U12 Training 19:00 HRITO
donderdag 10/01/2019 U12 Training 18:00 HRITO
zondag 13/01/2019 U12 Wedstrijd AKC - Catba 9:30 Kwik Indoor (Merksem)
maandag 14/01/2019 U12 Training 19:00 HRITO
donderdag 17/01/2019 U12 Training 18:00 HRITO
zaterdag 19/01/2019 U12 Wedstrijd Catba - Voorwaarts 14:45 Plantijn (Borgerhout)
maandag 21/01/2019 U12 Training 19:00 HRITO
donderdag 24/01/2019 U12 Training 18:00 HRITO
zondag 27/01/2019 U12 Wedstrijd Floriant - Catba 10:15 Ter Wallen (Merelbeke)
maandag 28/01/2019 U12 Training 19:00 HRITO
donderdag 31/01/2019 U12 Training 18:00 HRITO
zaterdag 02/02/2019 U12 Wedstrijd Ago Aalst - Catba 14:15 De Faluintjes (Moorsel)

U10

Dag Datum Wie Wat Opmerkingen Tijd Waar
dinsdag 09/01/2018 U10 Training 18:30 Rochus
vrijdag 12/01/2018 U10 Training 12:30 Brilschans
dinsdag 16/01/2018 U10 Training 18:30 Rochus
vrijdag 19/01/2018 U10 Match 12:30 Brilschans
dinsdag 23/01/2018 U10 Training 18:30 Rochus
vrijdag 26/01/2018 U10 Training 12:30 Brilschans
dinsdag 30/01/2018 U10 Training 18:30 Rochus
vrijdag 02/02/2018 U10 Match 12:30 Sporthal Wilrijkse Pleinen

U8

Dag Datum Wie Wat Opmerkingen Tijd Waar
woensdag 09/01/2019 U8 Training 17:45 Rochus
zaterdag 12/01/2019 U8 Training 13:00 Ertbrugge
woensdag 16/01/2019 U8 Training 17:45 Rochus
zaterdag 19/01/2019 U8 Wedstrijd Scaldis, AKC1&2, Spartacus 12:00-13:30 Sporthal Kiel
woensdag 23/01/2019 U8 Training 17:45 Rochus
zaterdag 26/01/2019 U8 Training 13:00 Ertbrugge
woensdag 30/01/2019 U8 Training 17:45 Rochus
zaterdag 02/02/2019 U8 Wedstrijd Scaldis, AKC1&2, Spartacus 11:00-12:30 Wilrijkse Pleinen
woensdag 06/02/2019 U8 Training 17:45 Rochus
zaterdag 09/02/2019 U8 Training 13:00 Ertbrugge
woensdag 13/02/2019 U8 Training 17:45 Rochus
zaterdag 16/02/2019 U8 Wedstrijd Scaldis, AKC1&2 13:00-15:00 Ertbrugge
woensdag 20/02/2019 U8 Training 17:45 Rochus
zaterdag 23/02/2019 U8 Carnavaltraining 13:00 Ertbrugge
woensdag 27/02/2019 U8 Training 17:45 Rochus
zaterdag 02/03/2019 U8 Geen training krokusvakantie

U6

Dag Datum Wie Wat Opmerkingen Tijd Waar
dinsdag 22/08/2017 Web vergadering website 19u30 Catba