Kern

Dag Datum Wie Wat Opmerkingen Tijd Waar
maandag 04/11/2019 kern oefenwedstrijd Catba kern - Catba U19 13:00 Plantijn
dinsdag 06/11/2018 kern Training 19:00 Plantijn
vrijdag 09/11/2018 kern oefenwedstrijd Catba B - Vobako B 19:00 Plantijn
vrijdag 09/11/2018 kern oefenwedstrijd Catba A - Vobako A 20:00 Plantijn
zondag 11/11/2018 kern Vrij
dinsdag 13/11/2018 kern oefenwedstrijd Rijko B - Catba B 20:00 Hoogstraten
dinsdag 13/11/2018 kern oefenwedstrijd Rijko A - Catba A 21:00 Hoogstraten
vrijdag 16/11/2018 kern Training 19:00 Plantijn
zaterdag 17/11/2018 kern Competitie Temse C - Catba C 17:15 Temse - Temsica
zaterdag 17/11/2018 kern Competitie Temse B - Catba B 18:30 Temse - Temsica
zaterdag 17/11/2018 kern Competitie Temse A - Catba A 20:30 Temse - Temsica
dinsdag 20/11/2018 kern Training 19:00 Plantijn
vrijdag 23/11/2018 kern Training 19:00 Plantijn
zondag 25/11/2018 kern Competitie Catba C - Sikopi C 12:45 Plantijn
zondag 25/11/2018 kern Competitie Catba B - Sikopi B 14:00 Plantijn
zondag 25/11/2018 kern Competitie Catba A - Sikopi A 16:00 Plantijn
dinsdag 27/11/2018 kern Training 19:00 Plantijn
vrijdag 30/11/2018 kern Training 19:00 Plantijn
zondag 02/12/2018 kern Competitie Catba C - Leuven C 12:45 Plantijn
zondag 02/12/2018 kern Competitie Catba B - Leuven B 14:00 Plantijn
zondag 02/12/2018 kern Competitie Catba A - Leuven A 16:00 Plantijn
dinsdag 04/12/2018 kern Training 19:00 Plantijn
vrijdag 07/12/2018 kern Training 19:00 Plantijn

U19

Dag Datum Wie Wat Opmerkingen Tijd Waar
zondag 04/11/2018 U19 Wedstrijd Catba - Kern 13:00 Plantin
dinsdag 06/11/2018 U19 Training 18:00 Plantin
donderdag 08/11/2018 U19 Training 19:00 Hrito
dinsdag 13/11/2018 U19 Training 18:00 Plantin
donderdag 15/11/2018 U19 Training 19:00 Hrito
zondag 18/11/2018 U19 Wedstrijd Voorwaarts C- Catba B 17:45 De Nachtegaal-Kontich
zondag 18/11/2018 U19 Wedstrijd Ganda - Catba A 10:15 Hekers
dinsdag 20/11/2018 U19 Training 18:00 Plantin
donderdag 22/11/2018 U19 Training 19:00 Hrito
zondag 25/11/2018 U19 Wedstrijd Catba B - ASKC B 10:15 Plantin
zondag 25/11/2018 U19 Wedstrijd Catba A - Temse B 11:30 Plantin
dinsdag 27/11/2018 U19 Training 18:00 Plantin
donderdag 29/11/2018 U19 Training 19:00 Hrito

U14

Dag Datum Wie Wat Opmerkingen Tijd Waar
maandag 05/11/2018 U14 Training 19:00 Hrito
donderdag 08/11/2018 U14 Training 18:00 Hrito
zondag 11/11/2018 U14 Vrij Feestdag
maandag 12/11/2018 U14 Training 19:00 Hrito
donderdag 15/11/2018 U14 Training 18:00 Hrito
zondag 18/11/2018 U14 Wedstrijd Voorwaarts - Catba 9:00 De nachtegaal
maandag 19/11/2018 U14 Training 19:00 Hrito
donderdag 22/11/2018 U14 Training 18:00 Hrito
zaterdag 24/11/2018 U14 Wedstrijd Catba - Hoboken/mercurius 15:45 Plantin
maandag 26/11/2018 U14 Training 19:00 Hrito
donderdag 29/11/2018 U14 Training 18:00 Hrito
zaterdag 01/12/2018 U14 Wedstrijd Catba -Floriant 15:45 Plantin

U12

Dag Datum Wie Wat Opmerkingen Tijd Waar
maandag 05/11/2018 U12 Training 19:00 HRITO
donderdag 08/11/2018 U12 Training 18:00 HRITO
maandag 12/11/2018 U12 Training 19:00 HRITO
donderdag 15/11/2018 U12 Training 18:00 HRITO
zaterdag 17/11/2018 U12 Wedstrijd Voorwaarts - Catba 9:00 Kontich - De Nachtegaal
maandag 19/11/2018 U12 Training 19:00 HRITO
donderdag 22/11/2018 U12 Training 18:00 HRITO
zaterdag 24/11/2018 U12 Wedstrijd Catba - Floriant 14:45 Borgerhout - Plantin Moretus
maandag 26/11/2018 U12 Training 19:00 HRITO
donderdag 29/11/2018 U12 Training 18:00 HRITO
zaterdag 01/12/2018 U12 Wedstrijd Catba - Ago Aalst 14:45 Borgerhout - Plantin Moretus
maandag 03/12/2018 U12 Training 19:00 HRITO
donderdag 06/12/2018 U12 Training 18:00 HRITO
zondag 09/12/2018 U12 Wedstrijd Scaldis - Catba 14:15 Wilrijkse pleinen
maandag 10/12/2018 U12 Training 19:00 HRITO
donderdag 13/12/2018 U12 Training 18:00 HRITO
zaterdag 15/12/2018 U12 Wedstrijd Catba - Boeckenberg 14:45 Borgerhout - Plantin Moretus
maandag 17/12/2018 U12 Training 19:00 HRITO
donderdag 20/12/2018 U12 Training 18:00 HRITO

U10

Dag Datum Wie Wat Opmerkingen Tijd Waar
woensdag 07/11/2018 U10 Training 18:45 Rochus
zaterdag 10/11/2018 U10 Training 12:30 Brilschans
woensdag 14/11/2018 U10 Training 18:30 Rochus
zaterdag 17/11/2018 U10 Oefenmatch Verde 12:30 Brilschans
woensdag 21/11/2018 U10 Training 18:30 Rochus
zaterdag 24/11/2018 U10 Match Scaldis, Spartacus 12:30 Wilrijkse Pleinen
woensdag 28/11/2018 U10 Training 18:30 Rochus
zaterdag 01/12/2018 U10 Sinterklaas 10:00 Catba
zaterdag 01/12/2018 U10 Training Aansluitend na Sint 12:30 Brilschans

U8

Dag Datum Wie Wat Opmerkingen Tijd Waar
woensdag 07/11/2018 U8 Training 17:45 Rochus
zaterdag 10/11/2018 U8 Wedstrijd Catba- Spartacus 13:00 Ertbrugge
woensdag 14/11/2018 U8 Training 17:45 Rochus
zaterdag 17/11/2018 U8 Training 13:00 Ertbrugge
woensdag 21/11/2018 U8 Training 17:45 Rochus
zaterdag 24/11/2018 U8 Wedstrijd Catba-Verde 13:00 Ertbrugge
woensdag 28/11/2018 U8 Training 17:45 Rochus
zaterdag 01/12/2018 U8 Geen training Sinterklaasfeest op Catba 10:00 !!!! Catba
woensdag 05/12/2018 U8 Training 17:45 Rochus
zaterdag 08/12/2018 U8 Training 13:00 Ertbrugge
woensdag 12/12/2018 U8 Training 17:45 Rochus
zaterdag 15/12/2018 U8 Wedstrijd Catba-Scaldis 13:00 Ertbrugge
woensdag 19/12/2018 U8 Training Laatste training voor kerstv. 17:45 Rochus

U6

Dag Datum Wie Wat Opmerkingen Tijd Waar
dinsdag 22/08/2017 Web vergadering website 19u30 Catba