Kern

Dag Datum Wie Wat Opmerkingen Tijd Waar
dinsdag 23/04/2019 kern Training 20:00 Catba
vrijdag 26/04/2019 kern Training 20:00 Catba
zondag 28/04/2019 kern competitie Appels B - Catba B 14:00 Appels
zondag 28/04/2019 kern competitie Appels A - Catba A 15:30 Appels
dinsdag 30/04/2019 kern Training 20:00 Catba
vrijdag 03/05/2019 kern Training 20:00 Catba
zondag 05/05/2019 kern Competitie Catba C - Rijko C 12:40 Catba
zondag 05/05/2019 kern Competitie Catba B - Rijko B 14:00 Catba
zondag 05/05/2019 kern Competitie Catba A - Rijko A 15:30 Catba
dinsdag 07/05/2019 kern Training 20:00 Catba
donderdag 09/05/2019 kern Training 20:00 Catba

U19

Dag Datum Wie Wat Opmerkingen Tijd Waar
dinsdag 02/04/2019 U19 Training 18:30 Catba
vrijdag 05/04/2019 U19 Training 18:30 Catba
zaterdag 06/04/2019 U19 Wedstrijd Temse B - Catba A 14:30 Temse
zondag 07/04/2019 U19 Wedstrijd Catba B - Scaldis B 11:30 Catba
dinsdag 09/04/2019 U19 Training 18:30 Catba
vrijdag 12/04/2019 U19 Training 18:30 Catba
dinsdag 16/04/2019 U19 Vrij
vrijdag 19/04/2019 U19 VRIJ
dinsdag 23/04/2019 U19 Training 18:30 Catba
vrijdag 26/04/2019 U19 Training 18:30 Catba
zondag 28/04/2019 U19 Wedstrijd KCOV - Catba B 11:00 KCOV
zondag 28/04/2019 U19 Wedstrijd Sparta Ranst - Catba A 11:00 Sparta Ranst

U14

Dag Datum Wie Wat Opmerkingen Tijd Waar
woensdag 03/04/2019 U14 Training 19:00 Catba
vrijdag 05/04/2019 U14 Training 18:00 Catba
zaterdag 06/04/2019 U14 Wedstrijd Floriant - Catba 13:30 Floriant
woensdag 10/04/2019 U14 Training 19:00 Catba
vrijdag 12/04/2019 U14 Training 18:00 Catba
zaterdag 13/04/2019 u14 VRIJ
woensdag 17/04/2019 U14 VRIJ
vrijdag 19/04/2019 U14 VRIJ
zaterdag 20/04/2019 U14 VRIJ
woensdag 24/04/2019 U14 Wedstrijd Catba - Spartacus 19:30 Catba
vrijdag 26/04/2019 U14 Training 18:00 Catba
zaterdag 27/04/2019 U14 Wedstrijd Boeckenberg - Catba 15:05 Boeckenberg
woensdag 01/05/2019 U14 VRIJ
vrijdag 03/05/2019 U14 Training 18:00 Catba
zaterdag 04/05/2019 U14 Wedstrijd Spartacus - Catba 13:30 Spartacus
woensdag 08/05/2019 U14 Training 19:00 Catba
vrijdag 10/05/2019 U14 Training 18:00 Catba
zondag 12/05/2019 U14 Wedstrijd Catba - Floriant 10:00 Catba

U12

Dag Datum Wie Wat Opmerkingen Tijd Waar
woensdag 03/04/2019 U12 Wedstrijd Boeckenberg - Catba 18:00 Boeckenberg
vrijdag 05/04/2019 U12 Training 18:00 Catba
zaterdag 06/04/2019 U12 Wedstrijd Catba - Voorwaarts 15:00 Catba
woensdag 10/04/2019 U12 Training 18:00 Catba
vrijdag 12/04/2019 U12 Training 18:00 Catba
zaterdag 13/04/2019 U12 VRIJ Geen wedstrijd!
zaterdag 20/04/2019 U12 VRIJ Paasweekend: Geen wedstrijd!
woensdag 24/04/2019 U12 Training 18:00 Catba
vrijdag 26/04/2019 U12 Training 18:00 Catba
zaterdag 27/04/2019 U12 Wedstrijd Catba - Spartacus 15:00 Catba
vrijdag 03/05/2019 U12 Training 18:00 Catba
zaterdag 04/05/2019 U12 Wedstrijd Catba - Boeckenberg 15:00 Catba

U10

Dag Datum Wie Wat Opmerkingen Tijd Waar
woensdag 24/04/2019 U10 Training 18:00 Catba
zaterdag 27/04/2019 U10 Wedstrijd tegen Verde 13:00 Catba
woensdag 01/05/2019 U10 Geen training
zaterdag 04/05/2019 U10 Wedstrijd tegen Spartacus 11:30 Spartacus
woensdag 08/05/2019 U10 Training 18:00 Catba
zaterdag 11/05/2019 U10 Training 13:00 Catba
woensdag 15/05/2019 U10 Training 18:00 Catba
zaterdag 18/05/2019 U10 Wedstrijd ?? Boeckenberg
woensdag 22/05/2019 U10 Training 18:00
zaterdag 25/05/2019 U10 Tornooi ?? Rijko - Rijkevorsel
woensdag 29/05/2019 U10 Geen training jeugdweekend
zaterdag 01/06/2019 U10 Geen training jeugdweekend

U8

Dag Datum Wie Wat Opmerkingen Tijd Waar
zaterdag 06/04/2019 U8 Training vriendjestraining 13:00 Catba
woensdag 10/04/2019 U8 Geen training paasvakantie
zaterdag 13/04/2019 U8 Geen training paasvakantie
woensdag 17/04/2019 U8 Geen training paasvakantie
zaterdag 20/04/2019 U8 Paaseitjes paasontbijt/eitjes rapen 10:00 Catba
woensdag 24/04/2019 U8 Training 18:00 Catba
zaterdag 27/04/2019 U8 Wedstrijd Catba- Bkc 13:00 Catba
woensdag 01/05/2019 U8 Geen training feestdag
zaterdag 04/05/2019 U8 Wedstrijdjes Scaldis, Bkc, Spartacus, Akc 11:00 Spartacus
dinsdag 07/05/2019 U8 Training 18:00 Catba
vrijdag 10/05/2019 allen Spaghetti avond ten voordele jeugdkamp
zaterdag 11/05/2019 U8 Training 13:00 Catba
dinsdag 14/05/2019 U8 Training 18:00 Catba
zaterdag 18/05/2019 U8 Wedstrijdjes Scaldis, Bkc, Spartacus, Akc 9:30 Boeckenberg
zaterdag 18/05/2019 U8 Spelletjes nm teambuilding/ eindejaarsact 13:00 Catba
woensdag 22/05/2019 U8 Training Catba
zaterdag 25/05/2019 U8 Tornooi aardbeientornooi Rijko ? Rijkevorsel
woensdag 29/05/2019 U8 Geen training wegens jeugdkamp 30/05
woensdag 01/05/2030 U8 Geen training jeugdkamp op Hoge Rielen! Lichtaart

U6

Dag Datum Wie Wat Opmerkingen Tijd Waar
dinsdag 22/08/2017 Web vergadering website 19u30 Catba