Tornooi AKC

donderdag 24 augustus 2017 - 10:26 door Sportcomité

Tornooi AKC

UUR VELD U14 TOP – REEKS 1
WEDSTRIJDEN
10:00 7 ASKC A Kwik A1
10:30 7 Borgerhout/GW Boeckenberg
11:00 7
11:30 7 Kwik A1 Borgerhout/GW
12:00 7 Boeckenberg ASKC A
12:30 7
13:00 7 ASKC A Borgerhout/GW
13:30 7 Kwik A1 Boeckenberg
14:00 7
14:30 7 Vierde reeks 1 Vierde reeks 2
15:00 7 Tweede reeks 1 Tweede reeks 2
15:30 7 Derde reeks 1 Derde reeks 3
16:00 7 Eerste reeks 1 Eerste reeks 3
16:30 7 Tweede reeks 2 Tweede reeks 3
UUR VELD U14 TOP – REEKS 2
WEDSTRIJDEN
10:00 8 Temse A Top Arnemuiden A
10:30 8 Vobako A1 Meeuwen
11:00 8
11:30 8 Meeuwen Temse A
12:00 8 Top Arnemuiden A Vobako A1
12:30 8
13:00 8 Vobako A1 Temse A
13:30 8 Meeuwen Top Arnemuiden A
14:00 8
14:30 8 Derde reeks 1 Derde reeks 2
15:00 8 Eerste reeks 1 Eerste reeks 2
15:30 8 Tweede reeks 1 Tweede reeks 3
16:00 8 Derde reeks 2 Derde reeks 3
16:30 8 Eerste reeks 2 Eerste reeks 3
UUR VELD U14 TOP – Reeks 3
WEDSTRIJDEN
10:00 6
10:30 6
11:00 7 Vobako A2 AKC
11:30 7
12:00 7
12:30 7 AKC Kwik A2
13:00 6
13:30 6
14:00 7 Kwik A2 Vobako A2
14:30 7
15:00 7
15:30 7
16:00 7
16:30 7
UUR VELD U14 NEVEN – Reeks 1
WEDSTRIJDEN
10:00 9 Sikopi Vobako B
10:30 9 ASKC B Neerlandia
11:00 9 Temse B Top Arnemuiden B
11:30 9 ASKC B Voorwaarts
12:00 9 Neerlandia Sikopi
12:30 9 Vobako B Temse B
13:00 9 Voorwaarts Top Arnemuiden B
13:30 9 Sikopi ASKC B
14:00 9 Neerlandia Voorwaarts
14:30 9 Top Arnemuiden B Vobako B
15:00 9 Voorwaarts Temse B
15:30 9 Vobako B ASKC B
16:00 9 Top Arnemuiden B Neerlandia
16:30 9 Temse B Sikopi
UUR VELD U12 TOP – Reeks 1
WEDSTRIJDEN
10:00 10 ASKC Verde
10:30 10 Kwik Temse A
11:00 10 Top Arnemuiden A ASKC
11:30 10 Temse A Top Arnemuiden A
12:00 10 Verde Kwik
12:30 10 ASKC Kwik
13:00 10 Top Arnemuiden A Verde
13:30 10 Temse A ASKC
14:00 10 Kwik Top Arnemuiden A
14:30 10 Verde Temse A
15:00 10
15:30 10 Vierde reeks 1 Vierde reeks 2
16:00 10 Tweede reeks 1 Tweede reeks 2
16:30 10 Eerste reeks 1 Eerste reeks 2
UUR VELD U12 TOP – REEKS 2
WEDSTRIJDEN
10:00 11 Sikopi Vobako A
10:30 11 Boeckenberg Leuven
11:00 11 Vobako A Borgerhout/GW
11:30 11 Leuven Sikopi
12:00 11 Borgerhout/GW Boeckenberg
12:30 11 Leuven Vobako A
13:00 11 Sikopi Borgerhout/GW
13:30 11 Boeckenberg Sikopi
14:00 11 Vobako A Boeckenberg
14:30 11 Borgerhout/GW Leuven
15:00 11
15:30 11 Vijfde reeks 1 Vijfde reeks 2
16:00 11 Derde reeks 1 Derde reeks 2
16:30 11
UUR VELD U12 – NEVENREEKS
WEDSTRIJDEN
10:00 12 Neerlandia AKC
10:30 12 Top Arnemuiden B Vobako B2
11:00 12 Temse B Voorwaarts
11:30 12 Neerlandia Vobako B1
12:00 12 Vobako B1 Temse B
12:30 12 Voorwaarts Top Arnemuiden B
13:00 12 AKC Vobako B2
13:30 12 Vobako B1 AKC
14:00 12 Temse B Neerlandia
14:30 12 Vobako B2 Voorwaarts
15:00 12 AKC Top Arnemuiden B
15:30 12 Voorwaarts Neerlandia
16:00 12 Vobako B2 Vobako B1
16:30 12 Top Arnemuiden B Temse B
UUR VELD U10 TOP – REEKS 1
WEDSTRIJDEN
10:00 13 ASKC Catba
10:30 13 Riviera/Deurne Voorwaarts
11:00 13 ASKC Top Arnemuiden A2
11:30 13 Riviera/Deurne Rijko A1
12:00 13 Catba Top Arnemuiden A2
12:30 13 Voorwaarts Rijko A1
13:00 13 Catba Riviera/Deurne
13:30 13 Rijko A1 ASKC
14:00 13 Top Arnemuiden A2 Voorwaarts
14:30 13 Rijko A1 Catba
15:00 13 Top Arnemuiden A2 Riviera/Deurne
15:30 13 Voorwaarts ASKC
16:00 13
16:30 13 Eerste reeks 1 Eerste reeks 2
UUR VELD U10 TOP – REEKS 2
WEDSTRIJDEN
10:00 14 Neerlandia Temse
10:30 14 Scaldis Top Arnemuiden A1
11:00 14 Neerlandia Rijko A2
11:30 14 Scaldis AKC
12:00 14 Temse Rijko A2
12:30 14 Top Arnemuiden A1 AKC
13:00 14 Temse Scaldis
13:30 14 Rijko A2 Top Arnemuiden A1
14:00 14 AKC Neerlandia
14:30 14 AKC Temse
15:00 14 Rijko A2 Scaldis
15:30 14 Top Arnemuiden A1 Neerlandia
16:00 14
16:30 14 Tweede reeks 1 Tweede reeks 2
UUR VELD U8 TOP – REEKS 1
WEDSTRIJDEN
10:00 15 Neerlandia Meeuwen
10:30 15 AKC Top Arnemuiden A2
11:00 15
11:30 15 Meeuwen AKC
12:00 15 Top Arnemuiden A2 Neerlandia
12:30 15
13:00 15 Meeuwen Top Arnemuiden A2
13:30 15 Neerlandia AKC
14:00 15
14:30 15 Vierde reeks 1 Vierde reeks 2
15:00 15 Tweede reeks 1 Tweede reeks 2
15:30 15
16:00
16:30
UUR VELD U8 TOP – REEKS 2
WEDSTRIJDEN
10:00 16 ASKC Borgerhout/GW
10:30 16 Top Arnemuiden A1 Temse A1
11:00 16
11:30 16 Borgerhout/GW Top Arnemuiden A1
12:00 16 Temse A1 ASKC
12:30 16
13:00 16 Borgerhout/GW Temse A1
13:30 16 ASKC Top Arnemuiden A1
14:00 16
14:30 16 Derde reeks 1 Derde reeks 2
15:00 16 Eerste reeks 1 Eerste reeks 2
15:30 16
16:00
16:30