Kern

Dag Datum Wie Wat Opmerkingen Tijd Waar
zondag 05/11/2017 kern oefenwedstrijd Catba B - Hoboken/Mercurius B 13:30 Plantijn
zondag 05/11/2017 kern oefenwedstrijd Catba A - Hoboken/Mercurius A 15:00 Plantijn
dinsdag 07/11/2017 kern oefenwedstrijd Catba B - Hoevenen B 19:00 Plantijn
dinsdag 07/11/2017 kern oefenwedstrijd Catba A - Hoevenen A 20:00 Plantijn
vrijdag 10/11/2017 kern training 19:00 Plantijn
zondag 12/11/2017 kern oefenwedstrijd Catba B - Spartacus NDN B 13:30 Plantijn
zondag 12/11/2017 kern oefenwedstrijd Catba A - Spartacus NDN A 15:00 Plantijn
dinsdag 14/11/2017 kern oefenwedstrijd Catba B - ASKC B 19:00 Plantijn
dinsdag 14/11/2017 kern oefenwedstrijd ASKC A - Catba A 21:30 Vordensteyn
vrijdag 17/11/2017 kern training 19:00 Catba
zondag 19/11/2017 kern competitie Minerva C - Catba C 13:00 Het Rooi
zondag 19/11/2017 kern competitie Minerva B - Catba B 14:05 Het Rooi
zondag 19/11/2017 kern competitie Minerva A - Catba A 16:00 Het Rooi
dinsdag 21/11/2017 kern training 19:00 Plantijn
vrijdag 24/11/2017 kern training 19:00 Plantijn
zondag 26/11/2017 kern competitie Catba B - Vobako B 14:15 Plantijn
zondag 26/11/2017 kern competitie Catba A - Vobako A 16:00 Plantijn
zondag 26/11/2017 kern competitie Catba C - Vobako C 17:30 Plantijn
dinsdag 28/11/2017 kern training 19:00 Plantijn
vrijdag 01/12/2017 kern training 19:00 Plantijn

U19

Dag Datum Wie Wat Opmerkingen Tijd Waar
zaterdag 04/11/2017 U19 training 12:00 Berchem
dinsdag 07/11/2017 U19 training 18:00 Plantijn
donderdag 09/11/2017 U19 training 19:00 Hrito
zaterdag 11/11/2017 U19 training 12:00 Berchem
dinsdag 14/11/2017 U19 training 18:00 Plantijn
donderdag 16/11/2017 U19 training 19:00 Hrito
zaterdag 18/11/2017 U19 training 12:00 Berchem
zondag 19/11/2017 U19 wedstrijd KCBJ - Catba (12u aanwezig) 13:00 KCBJ
dinsdag 21/11/2017 U19 training 18:00 Plantijn
donderdag 23/11/2017 U19 training 19:00 Hrito
zaterdag 25/11/2017 U19 training 12:00 Berchem
zondag 26/11/2017 U19 wedstrijd Catba - Voorwaarts B (11u45 aanwezig) 12:45 Plantijn
dinsdag 28/11/2017 U19 training 18:00 Plantijn
donderdag 30/11/2017 U19 training 19:00 Hrito

U16

Dag Datum Wie Wat Opmerkingen Tijd Waar
zaterdag 04/11/2017 U16 training 12:00 Berchem
dinsdag 07/11/2017 U16 training 18:00 Plantijn
donderdag 09/11/2017 U16 training 19:00 Hrito
zaterdag 11/11/2017 U16 training 12:00 Berchem
dinsdag 14/11/2017 U16 training 18:00 Plantijn
donderdag 16/11/2017 U16 training 19:00 Hrito
zaterdag 18/11/2017 U16 training 12:00 Berchem
zondag 19/11/2017 U16 wedstrijd Neerlandia - Catba (11u30 aanwezig) 12:30 Neerlandia
dinsdag 21/11/2017 U16 training 18:00 Plantijn
donderdag 23/11/2017 U16 training 19:00 Hrito
zaterdag 25/11/2017 U16 training 12:00 Berchem
zondag 26/11/2017 U16 wedstrijd Catba - Appels (10u30 aanwezig) 11:30 Plantijn
dinsdag 28/11/2017 U16 training 18:00 Plantijn
donderdag 30/11/2017 U16 training 19:00 Hrito

U14

Dag Datum Wie Wat Opmerkingen Tijd Waar
maandag 06/11/2017 U14 Training 19:00 HRITO
vrijdag 10/11/2017 U14 Training 18:00 Plantijn
zondag 12/11/2017 U14 Mini Tornooi Vobako C - ASKC - Catba ( aanwezig daar om 10h30) 11:00 Plantijn
woensdag 15/11/2017 U14 Training 18:30 Rochus
vrijdag 17/11/2017 U14 Training 18:00 Plantijn
zondag 19/11/2017 U14 Match KCBJ - Catba ( aanwezig daar om 09h40) 10:10 KCBJ
woensdag 22/11/2017 U14 Training 18:30 Rochus
vrijdag 24/11/2017 U14 Training 18:00 Plantijn
zaterdag 25/11/2017 U14 Match Catba - Technico ( aanwezig om 15h15) 15:45 Plantijn
woensdag 29/11/2017 U14 Training 18:30 Plantijn

U10

Dag Datum Wie Wat Opmerkingen Tijd Waar
donderdag 09/11/2017 u10 Training 18:00 HRITO
zaterdag 11/11/2017 u10 GEEN TRAINING Feestdag
donderdag 16/11/2017 u10 Training 18:00 HRITO
zaterdag 18/11/2017 u10 Training 14:30 Ertbrugge
donderdag 23/11/2017 u10 Training 18:00 HRITO
zaterdag 25/11/2017 U10 Speelgelegenheid Catba 1 - Boeckenberg 14:30 Ertbrugge
zaterdag 25/11/2017 u10 Speelgelegenheid Catba 2 - Spartacus NDN 15:30 Ertbrugge
donderdag 30/11/2017 u10 Training 18:00 HRITO
zaterdag 02/12/2017 u10 Training 14:30 Ertbrugge
zaterdag 02/12/2017 u10 Sinterklaasfeest ??

U8

Dag Datum Wie Wat Opmerkingen Tijd Waar
donderdag 09/11/2017 u8 Training 18:00 HRITO
zaterdag 11/11/2017 u8 VRIJ
donderdag 16/11/2017 u8 Training 18:00 HRITO
zaterdag 18/11/2017 u8 Training 13:15 Ertbrugge
donderdag 23/11/2017 u8 Training 18:00 HRITO
zaterdag 25/11/2017 u8 Training 13:15 Ertbrugge
donderdag 30/11/2017 u8 Training 18:00 HRITO