Kern

Dag Datum Wie Wat Opmerkingen Tijd Waar
vrijdag 01/12/2017 kern training 19:00 Plantijn
zondag 03/12/2017 kern competitie Catba B - Temse B 14:15 Plantijn
zondag 03/12/2017 kern competitie Catba A - Temse A 16:00 Plantijn
zondag 03/12/2017 kern competitie Catba C - Temse C 17:30 Plantijn
dinsdag 05/12/2017 kern training 19:00 Plantijn
vrijdag 08/12/2017 kern training 19:00 Plantijn
zaterdag 09/12/2017 kern competitie Sikopi C - Catba C 16.:45 Linkeroever
zaterdag 09/12/2017 kern competitie Sikopi B - Catba B 18:15 Linkeroever
zaterdag 09/12/2017 kern competitie Sikopi A - Catba A 20:00 Linkeroever
dinsdag 12/12/2017 kern training 19:00 Plantijn
vrijdag 15/12/2017 kern training 19:00 Plantijn
zondag 17/12/2017 kern competitie Catba B - Putse B 14:15 Het Rooi
zondag 17/12/2017 kern competitie Catba A - Putse A 16:00 Het Rooi
zondag 17/12/2017 kern competitie Catba C - Putse C 17:30 Het Rooi
dinsdag 19/12/2017 kern training 19:00 Plantijn
vrijdag 29/12/2017 kern training 19:00 Plantijn
vrijdag 05/01/2018 kern training 19:00 Plantijn
zondag 07/01/2018 kern competitie Leuven A - Catba A 15:45 Kessel-Lo
zondag 07/01/2018 kern competitie Leuven B - Catba B 17:00 Kessel-Lo
zondag 07/01/2018 kern competitie Leuven C - Catba C 18:15 Kessel-Lo

U10

Dag Datum Wie Wat Opmerkingen Tijd Waar
donderdag 11/01/2018 u10 Training 18-19u HRITO
zaterdag 13/01/2018 u10 Wedstrijd Catba 1 - Scaldis 14u30-15u30 Ertbrugge
zaterdag 13/01/2018 u10 Wedstrijd Catba 2 - Hoevenen 15u30-16u30 Ertbrugge
donderdag 18/01/2018 u10 Training 18-19u HRITO
zaterdag 20/01/2018 u10 Wedstrijd Hoevenen - Catba 1 - Catba 2 15u15-16u45 Hoevenen
donderdag 25/01/2018 u10 Training 18-19u HRITO
zaterdag 27/01/2018 u10 Wedstrijd Catba 1 - ASKC 14u30-15u30 Ertbrugge
zaterdag 27/01/2018 u10 Wedstrijd Catba 2 - Vobako 15u30-16u30 Ertbrugge
donderdag 01/02/2018 u10 Training 18-19u HRITO
zaterdag 03/02/2018 u10 Wedstrijdjes Catba 1 - Catba 2 - Neerlandia 14u30-16u30 Ertbrugge
donderdag 08/02/2018 u10 Training 18-19u HRITO

U19

Dag Datum Wie Wat Opmerkingen Tijd Waar
donderdag 04/01/2018 U19 training 18:00 Plantin
zaterdag 06/01/2018 U19 training 12:00 Berchem
zondag 07/01/2018 U19 wedstrijd Leuven - Catba (12u45 aanwezig) 13:45 Kessel-lo
dinsdag 09/01/2018 U19 training 18:00 Plantin
donderdag 11/01/2018 U19 training 19:00 Hrito
zaterdag 13/01/2018 U19 training 12:00 Berchem
zondag 14/01/2018 U19 wedstrijd Scaldis B - Catba (11u aanwezig) 12:00 Kwik indoor
dinsdag 16/01/2018 U19 training 18:00 Plantin
donderdag 18/01/2018 U19 training 19:00 Hrito
zaterdag 20/01/2018 U19 training 12:00 Berchem
zondag 21/01/2018 U19 wedstrijd Catba - KCBJ (11:45 aanwezig) 12:45 Plantin
dinsdag 23/01/2018 U19 training 18:00 Plantin
donderdag 25/01/2018 U19 training 19:00 Hrito
zaterdag 27/01/2018 U19 training 12:00 Berchem
zondag 28/01/2018 U19 wedstrijd Voorwaarts B - Catba (11u aanwezig) 12:00 Kontich De Nachtegaal
dinsdag 30/01/2018 U19 training 18:00 Plantin

U14

Dag Datum Wie Wat Opmerkingen Tijd Waar
vrijdag 05/01/2018 U14 Training 18:00 Zaal Plantijn
zaterdag 06/01/2018 U14 Wedstrijd Joki - Catba ( aanwezig om 10h) 10:45 Herselt - Sporthal VTC De Mixx
woensdag 10/01/2018 U14 Training 18:00 Zaal Rochus
vrijdag 12/01/2018 U14 Training 18:00 Zaal Plantijn
zaterdag 13/01/2018 U14 Wedstrijd Verde - Catba ( aanwezig om 15h30) 16:15 Zaal Kiel
woensdag 17/01/2018 U14 Training 18:30 Zaal Rochus
vrijdag 19/01/2018 U14 Training 18:00 Zaal Plantijn
zaterdag 20/01/2018 U14 Wedstrijd Catba - KCBJ ( aanwezig om 15h) 15:45 Zaal Plantin
woensdag 24/01/2018 U14 Training 18:30 Zaal Rochus
vrijdag 26/01/2018 U14 Training 18:00 Zaal Plantijn
zondag 28/01/2018 U14 Wedstrijd Technico - Catba ( aanwezig om 09h30) 10:20 Turnhout - Technico
woensdag 31/01/2018 U14 Training 18:30 Zaal Rochus
vrijdag 02/02/2018 U14 Training 18:00 Zaal Plantijn
zondag 04/02/2018 U14 Wedstrijd Temse - Catba ( aanwezig om 10h45) 11:30 Het Gelaag - Temse

U8

Dag Datum Wie Wat Opmerkingen Tijd Waar
dinsdag 18/01/2011 u8 Training 18:00 HRITO
vrijdag 18/01/2013 u8 Wedstrijd Catba-Hoevenen (aanwezig 13u) 13:30 Ertbrugge
donderdag 18/01/2018 u8 Training 18:00 HRITO
zaterdag 18/01/2020 u8 Training 13:15 Ertbrugge
zaterdag 18/01/2025 u8 Training 18:00 HRITO
maandag 18/01/2027 u8 Wedstrijd Catba-AKC/Luma (aanwezig 13u) 13:30 Ertbrugge
zondag 18/02/2001 u8 Training 18:00 HRITO
dinsdag 18/02/2003 u8 Wedstrijd Catba-Neerlandia (aanwezig 13u) 13:30 Ertbrugge
maandag 18/02/2008 u8 Training 18:00 HRITO

U16

Dag Datum Wie Wat Opmerkingen Tijd Waar
donderdag 04/01/2018 U16 training 18:00 Plantin
zaterdag 06/01/2018 U16 training 12:00 Berchem
zondag 07/01/2018 U16 wedstrijd Sparta Ranst - Catba 16:00 Broechem
dinsdag 09/01/2018 U16 training 18:00 Plantin
donderdag 11/01/2018 U16 training 19:00 Hrito
zaterdag 13/01/2018 U16 wedstrijd Scaldis - Catba 13:00 Wilrijkse pleinen
dinsdag 16/01/2018 U16 training 18:00 Plantin
donderdag 18/01/2018 U16 training 19:00 Hrito
zaterdag 20/01/2018 U16 training 12:00 Berchem
zondag 21/01/2018 U16 wedstrijd Catba - Neerlandia 11:30 Plantin
dinsdag 23/01/2018 U16 training 18:00 Plantin
donderdag 25/01/2018 U16 training 19:00 Hrito
zaterdag 27/01/2018 U16 training 12:00 Berchem
zondag 28/01/2018 U16 wedstrijd Appels - Catba 14:00 Appels
dinsdag 30/01/2018 U16 training 18:00 Plantin