Programma Nationale Jeugdcompetitiedagen U19 (2017)

donderdag 24 augustus 2017 - 10:24 door Sportcomité

PROGRAMMA NATIONALE JEUGDCOMPETITIEDAGEN U19 2017

zaterdag 2 september
plaatsingsronde
uur veld reeks wedstrijd uitslag
9.30 1 2 Hoboken/Mercurius A – Putse A
2 2 Rijko A – Riviera/Deurne B
3 2 Sparta Ranst A – Vobako B
4 3 ASKC – Boeckenberg B
5 3 KCBJ – Leuven
6 3 Riviera/Deurne A – Temse A
10.15 1 1 AKC/Luma – Boeckenberg A
2 1 Kwik B – Minerva
3 1 Scaldis B – Vobako A
4 4 Catba – Floriant A
5 4 Kwik A – Scaldis A
6 4 Temse B – Voorwaarts A
11.05 1 2 Hoboken/Mercurius A – Rijko A
2 2 Riviera/Deurne B – Vobako B
3 2 Sparta Ranst A – Voorwaarts B
4 3 ASKC – KCBJ
5 3 Riviera/Deurne A – Boeckenberg B
6 3 Leuven – Temse A
11.50 1 1 AKC/Luma – Kwik B
2 1 Scaldis B – Boeckenberg A
3 1 Minerva – Vobako A
4 4 Catba – Kwik A
5 4 Temse B – Floriant A
6 4 Scaldis A – Voorwaarts A
12.40 1 2 Riviera/Deurne B – Hoboken/Mercurius A
2 2 Putse A – Rijko A
3 2 Vobako B –  Voorwaarts B
4 3 Temse A – Boeckenberg B
5 3 KCBJ – Riviera/Deurne A
6 3 ASKC – Leuven
13.25 1 1 Vobako A – Boeckenberg A
2 1 Kwik B – Scaldis B
3 1 AKC/Luma – Minerva
4 4 Voorwaarts A – Floriant A
5 4 Kwik A – Temse B
6 4 Catba – Scaldis A
14.15 1 2 Rijko A – Voorwaarts B
2 2 Putse A – Riviera/Deurne B
3 2 Sparta Ranst A – Hoboken/Mercurius A
4 3 KCBJ – Temse A
5 3 Riviera/Deurne A – ASKC
6 3 Boeckenberg B – Leuven
15 1 1 Kwik B – Vobako A
2 1 Scaldis B – AKC/Luma
3 1 Boeckenberg A – Minerva
4 4 Kwik A – Voorwaarts A
5 4 Temse B – Catba
6 4 Floriant A – Scaldis A
15.50 1 2 Putse A – Sparta Ranst A
2 2 Voorwaarts B – Riviera/Deurne B
3 2 Hoboken/Mercurius A – Vobako B
zaterdag 9 september
vervolg plaatsingsronde
9.45 1 2 Voorwaarts B – Hoboken/Mercurius A
2 2 Vobako B – Putse A
3 2 Rijko A – Sparta Ranst A
10.30 1 1 Vobako A – AKC/Luma
2 1 Minerva – Scaldis B
3 1 Boeckenberg A – Kwik B
4 4 Voorwaarts A – Catba
5 4 Scaldis A – Temse B
6 4 Floriant A – Kwik A
11.20 1 2 Voorwaarts B – Putse A
2 2 Vobako B – Rijko A
3 2 Riviera/Deurne B – Sparta Ranst A
4 3 Temse A – ASKC
5 3 Leuven – Riviera/Deurne A
6 3 Boeckenberg B – KCBJ
finaleronde en eindrangschikking
uur veld plaatsing uitslag
12.25 6 A nummer 6 reeks 1 – nummer 6 reeks 4
5 B nummer 7 reeks 2 – nummer 6 reeks 3
4 C nummer 5 reeks 1 – reeks 4
3 D nummer 5 reeks 2 – reeks 3
2 E nummer 4 reeks 1 – reeks 4
1 F nummer 4 reeks 2 – reeks 3
13.15 6 G nummer 3 reeks 1 – reeks 4
5 H nummer 3 reeks 2 – reeks 3
4 I nummer 2 reeks 1 – reeks 4
3 J nummer 2 reeks 2 – reeks 3
2 K nummer 1 reeks 1 – reeks 4
1 L nummer 1 reeks 2 – reeks 3
14.05 6 24 en 25 verliezer A – verliezer B
5 22 en 23 winnaar A – winnaar B
21 nummer 6 – reeks 2
4 19 en 20 verliezer C – verliezer D
3 17 en 18 winnaar C – winnaar D
2 15 en 16 verliezer E – verliezer F
1 13 en 14 winnaar E – winnaar F
14.55 6 11 en 12 verliezer G – verliezer H
5 9 en 10 winnaar G – winnaar H
4 7 en 8 verliezer I – verliezer J
3 5 en 6 winnaar I – winnaar J
2 3 en 4 verliezer K – verliezer L
15.10 1 1 en 2 winnaar K – winnaar L