Programma Nationale Jeugdcompetitiedagen U16 (2017)

donderdag 24 augustus 2017 - 10:01 door Sportcomité

Hieronder het programma van de Nationale Jeugdcompetitiedagen voor de U16

zaterdag 2 september
plaatsingsronde
uur veld reeks wedstrijd uitslag
9.45 1 1 AKC/Luma A – Appels
2 1 ASKC A – Leuven
3 4 Catba – Sikopi
4 4 Verde – Vobako A
10.30 1 2 ASKC B – Ganda
2 2 KCBJ – Putse A
3 3 AKC/Luma B – Floriant
4 3 Meeuwen A – Scaldis
11.20 1 1 Riviera/Deurne – AKC/Luma A
2 1 Appels – AKC A
3 4 Voorwaarts A – Catba
4 4 Sikopi – Verde
12.05 1 2 Temse A – ASKC B
2 2 Ganda – KCBJ
3 3 Vobako B – AKC/Luma B
4 3 Floriant A – Meeuwen A
12.55 1 1 Leuven – Riviera/Deurne
2 1 AKC/Luma A – ASKC A
3 4 Vobako A – Voorwaarts A
4 4 Catba – Verde
13.40 1 2 Puste A – Temse A
2 2 ASKC B – KCBJ
3 3 Scaldis – Vobako B
4 3 AKC/Luma B – Meeuwen A
14.30 1 1 Appels – Leuven
2 1 ASKC A – Riviera/Deurne
3 4 Sikopi – Vobako A
4 4 Verde – Voorwaarts A
15.15 1 2 Ganda – Putse A
2 2 KCBJ – Temse A
3 3 Floriant A – Scaldis
4 3 Meeuwen A – Vobako B
zaterdag 9 september
vervolg plaatsingsronde
9.45 1 2 Putse A – ASKC B
2 2 Temse A – Ganda
3 3 Scaldis – AKC/Luma B
4 3 Vobako B – Floriant A
10.30 1 1 Leuven – AKC/Luma A
2 1 Riviera/Deurne – Appels
3 4 Vobako A – Catba
4 4 Voorwaarts A – Sikopi
finaleronde en eindrangschikking
uur veld plaatsing uitslag
11.35 4 A nummer 5 reeks 2 – reeks 3
3 B nummer 5 reeks 1 – reeks 4
2 C nummer 4 reeks 2 – reeks 3
1 D nummer 4 reeks 1 – reeks 4
12.45 6 E nummer 3 reeks 2 – reeks 3
5 F nummer 3 reeks 1 – reeks 4
4 G nummer 2 reeks 2 – reeks 3
3 H nummer 2 reeks 1 – reeks 4
2 I nummer 1 reeks 2 – reeks 3
1 J nummer 1 reeks 1 – reeks 4
13.35 5 19 en 20 verliezer A – verliezer B
4 17 en 18 winnaar A – winnaar B
3 15 en 16 verliezer C – verliezer D
2 13 en 14 winnaar C – winnaar D
14.25 6 11 en 12 verliezer E – verliezer F
5 9 en 10 winnaar E – winnaar F
4 7 en 8 verliezer G – verliezer H
3 5 en 6 winnaar G – winnaar H
2 3 en 4 verliezer I – verliezer J
14.45 1 1 en 2 winnaar I – winnaar J