Kern

Dit team heeft geen ploegfoto.

Heren

Jeroen De Groof
Illya T'Jollyn
Joris Nijs
Jeroen Van Harneveldt
Martijn Peeren
Nik Van Eeckhoven
Karel Verbeke
Joren Dingelstad
Illian De Bie
Jente Vertongen
Yves De Hertogh
Dimitri Avondts
Dimitri Speder
Mitchell De Smet
Lander Bellemans
Toon Hufkens

Dames

Jolien Bastiaensens
Ellen De Groof
Evy Van Harneveldt
Sabrina Van Peel
Kiki Peeters
Dorien Verhaegen
Vicky Van Laere
Stine Jensen
Jessie Schroven
Valérie Michez
Céline Vankerckhove
Anki Van Cauteren
Silke Binnemans

Trainers

Hoofdtrainer Werner de Vogelaere Assistent Tom Dedeckere

Ploegmedewerkers

Ploegleider A Hilde Bervoets Ploegleider B Marc Jensen Ploegleider C Chris Van Roosbroeck Clubafgevaardigde A Lode Lambrechts Clubafgevaardigde B ?? Clubafgevaardigde C ?? Kiné Ellen De Groof

PROMOLEAGUE A (Kern)

Wedstrijden

V010031 PROMOKLASSE A 3/09/2017 15:30 CATBA A MEEUWEN A 6-19 Catba
V020033 Kunstgras PROMOKLASSE A 10/09/2017 14:00 LEUVEN A CATBA A  14-11 Leuven
V030032 PROMOKLASSE A 17/09/2017 15:30 CATBA A TEMSE A  16-15 Catba
V040033 Kunstgras PROMOKLASSE A 24/09/2017 15:30 PUTSE A CATBA A  18-14 Putse
V050033 PROMOKLASSE A 29/09/2017 21:00 RIVIERA/DEURNE A CATBA A  24-13 Riviera
V060030 PROMOKLASSE A 8/10/2017 15:30 CATBA A MINERVA A  15-19 Catba
V070033 PROMOKLASSE A 15/10/2017 15:30 CATBA A HOBOKEN/MERCURIUS A  19-21 Catba
V080031 Kunstgras PROMOKLASSE A 22/10/2017 15:30 MEEUWEN A CATBA A  16-7 Meeuwen
V090033 PROMOKLASSE A 15/04/2018 15:30 CATBA A LEUVEN A Catba
V100032 PROMOKLASSE A 21/04/2018 20:00 TEMSE A CATBA A Temse
V110033 PROMOKLASSE A 29/04/2018 15:30 CATBA A PUTSE A Catba
V120033 PROMOKLASSE A 6/05/2018 15:30 CATBA A RIVIERA/DEURNE A Catba
V130030 Kunstgras PROMOKLASSE A 13/05/2018 15:30 MINERVA A CATBA A Minerva
V140033 Kunstgras PROMOKLASSE A 20/05/2018 15:30 HOBOKEN/MERCURIUS A CATBA A Hoboken 2000

Klassement

Team Gespeeld Gewonnen Verloren Gelijk Voor Tegen Saldo Punten Gemiddelde
1. PUTSE A 8 6 2 0 150 115 35 12 ptn. 1,304
2. LEUVEN A 8 5 1 2 137 134 3 12 ptn. 1,022
3. RIVIERA/DEURNE A 7 5 1 1 131 95 36 11 ptn. 1,379
4. MEEUWEN A 7 5 2 0 121 75 46 10 ptn. 1,613
5. MINERVA A 8 2 4 2 131 151 -20 6 ptn. 0,868
6. HOBOKEN/MERCURIUS A 8 2 5 1 119 150 -31 5 ptn. 0,793
7. TEMSE A 8 2 6 0 105 129 -24 4 ptn. 0,814
8. CATBA A 8 1 7 0 101 146 -45 2 ptn. 0,692

PROMOLEAGUE B (Kern) res

Wedstrijden

V010051 PROMOKLASSE B 3/09/2017 14:00 CATBA B MEEUWEN B 15-19 Catba
V020053 Kunstgras PROMOKLASSE B 10/09/2017 15:30 LEUVEN B CATBA B  6-16 Leuven
V030052 PROMOKLASSE B 17/09/2017 14:00 CATBA B TEMSE B  10-12 Catba
V040053 Kunstgras PROMOKLASSE B 24/09/2017 14:00 PUTSE B CATBA B  12-11 Putse
V050053 PROMOKLASSE B 29/09/2017 19:30 RIVIERA/DEURNE B CATBA B  12-13 Riviera
V060050 PROMOKLASSE B 8/10/2017 14:00 CATBA B MINERVA B  17-10 Catba
V070053 PROMOKLASSE B 15/10/2017 14:00 CATBA B HOBOKEN/MERCURIUS B  26-13 Catba
V080051 Kunstgras PROMOKLASSE B 22/10/2017 14:00 MEEUWEN B CATBA B  17-11 Meeuwen
V090053 PROMOKLASSE B 15/04/2018 14:00 CATBA B LEUVEN B Catba
V100052 PROMOKLASSE B 21/04/2018 18:15 TEMSE B CATBA B Temse
V110053 PROMOKLASSE B 29/04/2018 14:00 CATBA B PUTSE B Catba
V120053 PROMOKLASSE B 6/05/2018 14:00 CATBA B RIVIERA/DEURNE B Catba
V130050 Kunstgras PROMOKLASSE B 13/05/2018 14:00 MINERVA B CATBA B Minerva
V140053 Kunstgras PROMOKLASSE B 20/05/2018 14:00 HOBOKEN/MERCURIUS B CATBA B Hoboken 2000

Klassement

Team Gespeeld Gewonnen Verloren Gelijk Voor Tegen Saldo Punten Gemiddelde
1. PUTSE B 8 8 0 0 124 70 54 16 ptn. 1,771
2. RIVIERA/DEURNE B 8 6 2 0 107 77 30 12 ptn. 1,390
3. MEEUWEN B 8 5 3 0 130 117 13 10 ptn. 1,111
4. CATBA B 8 4 4 0 119 101 18 8 ptn. 1,178
5. TEMSE B 8 4 4 0 93 96 -3 8 ptn. 0,969
6. HOBOKEN/MERCURIUS B 8 2 6 0 95 124 -29 4 ptn. 0,766
7. LEUVEN B 8 2 6 0 92 126 -34 4 ptn. 0,730
8. MINERVA B 8 1 7 0 82 131 -49 2 ptn. 0,626

PROMOLEAGUE C (Kern) 1 gew.

Wedstrijden

V010141 PROMOKLASSE C 3/09/2017 12:40 CATBA C MEEUWEN C 14-8 Catba
V020143 Kunstgras PROMOKLASSE C 10/09/2017 12:40 LEUVEN C CATBA C  5-9 Leuven
V030142 PROMOKLASSE C 17/09/2017 12:40 CATBA C TEMSE C  8-4 Catba
V040143 Kunstgras PROMOKLASSE C 24/09/2017 12:40 PUTSE C CATBA C  21-14 Putse
V050143 PROMOKLASSE C 1/10/2017 12:40 RIVIERA/DEURNE C CATBA C  4-13 Riviera
V060140 PROMOKLASSE C 8/10/2017 12:40 CATBA C MINERVA C  16-12 Catba
V070143 PROMOKLASSE C 15/10/2017 12:40 CATBA C HOBOKEN/MERCURIUS C  11-6 Catba
V080141 Kunstgras PROMOKLASSE C 22/10/2017 12:40 MEEUWEN C CATBA C  9-9 Meeuwen
V090143 PROMOKLASSE C 15/04/2018 12:40 CATBA C LEUVEN C Catba
V100142 PROMOKLASSE C 21/04/2018 17:00 TEMSE C CATBA C Temse
V110143 PROMOKLASSE C 29/04/2018 12:40 CATBA C PUTSE C Catba
V120143 PROMOKLASSE C 6/05/2018 12:40 CATBA C RIVIERA/DEURNE C Catba
V130140 Kunstgras PROMOKLASSE C 13/05/2018 12:40 MINERVA C CATBA C Minerva
V140143 Kunstgras PROMOKLASSE C 20/05/2018 12:40 HOBOKEN/MERCURIUS C CATBA C Hoboken 2000

Klassement

Team Gespeeld Gewonnen Verloren Gelijk Voor Tegen Saldo Punten Gemiddelde
1. PUTSE C 8 8 0 0 146 76 70 16 ptn. 1,921
2. CATBA C 8 6 1 1 94 69 25 13 ptn. 1,362
3. MEEUWEN C 8 3 2 3 105 79 26 9 ptn. 1,329
4. TEMSE C 8 3 4 1 67 65 2 7 ptn. 1,031
5. LEUVEN C 8 3 5 0 75 97 -22 6 ptn. 0,773
6. HOBOKEN/MERCURIUS C 8 2 5 1 53 86 -33 5 ptn. 0,616
7. MINERVA C 8 2 6 0 72 106 -34 4 ptn. 0,679
8. RIVIERA/DEURNE C 8 2 6 0 57 91 -34 4 ptn. 0,62

PROMOLEAGUE A

Wedstrijden

Z010012 PROMOLEAGUE A 19/11/2017 16:00 MINERVA A CATBA A Berchem – Het Rooi
Z020011 PROMOLEAGUE A 26/11/2017 16:00 CATBA A VOBAKO A Borgerhout – Plantin Moretus
Z030010 PROMOLEAGUE A 3/12/2017 16:00 CATBA A TEMSE A Borgerhout – Plantin Moretus
Z040012 PROMOLEAGUE A 9/12/2017 20:00 SIKOPI A CATBA A Antwerpen – Linkeroever
Z050011 PROMOLEAGUE A 17/12/2017 16:00 CATBA A PUTSE A Borgerhout – Plantin Moretus
Z060012 PROMOLEAGUE A 7/01/2018 15:45 LEUVEN A CATBA A Kessel-Lo – Sportcomplex
Z070013 PROMOLEAGUE A 13/01/2018 21:00 MEEUWEN A CATBA A Boeckenberg – Sportcenter
Z080012 PROMOLEAGUE A 21/01/2018 16:00 CATBA A MINERVA A Borgerhout – Plantin Moretus
Z090011 PROMOLEAGUE A 27/01/2018 19:55 VOBAKO A CATBA A Tielen – Tielenheide
Z100010 PROMOLEAGUE A 3/02/2018 20:30 TEMSE A CATBA A Temse – Temsica
Z110012 PROMOLEAGUE A 18/02/2018 16:00 CATBA A SIKOPI A Borgerhout – Plantin Moretus
Z120011 PROMOLEAGUE A 25/02/2018 15:45 PUTSE A CATBA A Putte – Gemeentelijke Sporthal
Z130012 PROMOLEAGUE A 4/03/2018 15:45 CATBA A LEUVEN A Borgerhout – Plantin Moretus
Z140013 PROMOLEAGUE A 11/03/2018 15:45 CATBA A MEEUWEN A Borgerhout – Plantin Moretus

Klassement

Team Gespeeld Gewonnen Verloren Gelijk Voor Tegen Saldo Punten Gemiddelde
1. SIKOPI A 0 0 0 0 0 0 0 0 ptn. 0,000
2. PUTSE A 0 0 0 0 0 0 0 0 ptn. 0,000
3. VOBAKO A 0 0 0 0 0 0 0 0 ptn. 0,000
4. TEMSE A 0 0 0 0 0 0 0 0 ptn. 0,000
5. LEUVEN A 0 0 0 0 0 0 0 0 ptn. 0,000
6. CATBA A 0 0 0 0 0 0 0 0 ptn. 0,000
7. MINERVA A 0 0 0 0 0 0 0 0 ptn. 0,000
8. MEEUWEN A 0 0 0 0 0 0 0 0 ptn. 0,000

PROMOLEAGUE B

Wedstrijden

Z010072 PROMOLEAGUE B 19/11/2017 14:05 MINERVA B CATBA B Berchem – Het Rooi
Z020071 PROMOLEAGUE B 26/11/2017 14:15 CATBA B VOBAKO B Borgerhout – Plantin Moretus
Z030070 PROMOLEAGUE B 3/12/2017 14:15 CATBA B TEMSE B Borgerhout – Plantin Moretus
Z040072 PROMOLEAGUE B 9/12/2017 18:15 SIKOPI B CATBA B Antwerpen – Linkeroever
Z050071 PROMOLEAGUE B 17/12/2017 14:15 CATBA B PUTSE B Borgerhout – Plantin Moretus
Z060072 PROMOLEAGUE B 7/01/2018 17:15 LEUVEN B CATBA B Kessel-Lo – Sportcomplex
Z070073 PROMOLEAGUE B 13/01/2018 19:00 MEEUWEN B CATBA B Boeckenberg – Sportcenter
Z080072 PROMOLEAGUE B 21/01/2018 14:15 CATBA B MINERVA B Borgerhout – Plantin Moretus
Z090071 PROMOLEAGUE B 27/01/2018 18:15 VOBAKO B CATBA B Tielen – Tielenheide
Z100070 PROMOLEAGUE B 3/02/2018 18:30 TEMSE B CATBA B Temse – Temsica
Z110072 PROMOLEAGUE B 18/02/2018 14:15 CATBA B SIKOPI B Borgerhout – Plantin Moretus
Z120071 PROMOLEAGUE B 25/02/2018 13:45 PUTSE B CATBA B Putte – Gemeentelijke Sporthal
Z130072 PROMOLEAGUE B 4/03/2018 14:00 CATBA B LEUVEN B Borgerhout – Plantin Moretus
Z140073 PROMOLEAGUE B 11/03/2018 14:00 CATBA B MEEUWEN B Borgerhout – Plantin Moretus

Klassement

Team Gespeeld Gewonnen Verloren Gelijk Voor Tegen Saldo Punten Gemiddelde
1. SIKOPI B 0 0 0 0 0 0 0 0 ptn. 0,000
2. PUTSE B 0 0 0 0 0 0 0 0 ptn. 0,000
3. VOBAKO B 0 0 0 0 0 0 0 0 ptn. 0,000
4. TEMSE B 0 0 0 0 0 0 0 0 ptn. 0,000
5. LEUVEN B 0 0 0 0 0 0 0 0 ptn. 0,000
6. CATBA B 0 0 0 0 0 0 0 0 ptn. 0,000
7. MINERVA B 0 0 0 0 0 0 0 0 ptn. 0,000
8. MEEUWEN B 0 0 0 0 0 0 0 0 ptn. 0,000

PROMOLEAGUE C

Wedstrijden

Z010122 PROMOLEAGUE C 19/11/2017 13:00 MINERVA C CATBA C Berchem – Het Rooi
Z020121 PROMOLEAGUE C 26/11/2017 17:30 CATBA C VOBAKO C Borgerhout – Plantin Moretus
Z030120 PROMOLEAGUE C 3/12/2017 17:30 CATBA C TEMSE C Borgerhout – Plantin Moretus
Z040122 PROMOLEAGUE C 9/12/2017 16:45 SIKOPI C CATBA C Antwerpen – Linkeroever
Z050121 PROMOLEAGUE C 17/12/2017 17:30 CATBA C PUTSE C Borgerhout – Plantin Moretus
Z060122 PROMOLEAGUE C 7/01/2018 18:45 LEUVEN C CATBA C Kessel-Lo – Sportcomplex
Z070123 PROMOLEAGUE C 13/01/2018 17:30 MEEUWEN C CATBA C Boeckenberg – Sportcenter
Z080122 PROMOLEAGUE C 21/01/2018 17:30 CATBA C MINERVA C Borgerhout – Plantin Moretus
Z090121 PROMOLEAGUE C 27/01/2018 21:20 VOBAKO C CATBA C Tielen – Tielenheide
Z100120 PROMOLEAGUE C 3/02/2018 17:15 TEMSE C CATBA C Temse – Temsica
Z110122 PROMOLEAGUE C 18/02/2018 17:30 CATBA C SIKOPI C Borgerhout – Plantin Moretus
Z120121 PROMOLEAGUE C 25/02/2018 12:15 PUTSE C CATBA C Putte – Gemeentelijke Sporthal
Z130122 PROMOLEAGUE C 4/03/2018 12:45 CATBA C LEUVEN C Borgerhout – Plantin Moretus
Z140123 PROMOLEAGUE C 11/03/2018 17:15 CATBA C MEEUWEN C Borgerhout – Plantin Moretus

Klassement

Team Gespeeld Gewonnen Verloren Gelijk Voor Tegen Saldo Punten Gemiddelde
1. SIKOPI C 0 0 0 0 0 0 0 0 ptn. 0,000
2. PUTSE C 0 0 0 0 0 0 0 0 ptn. 0,000
3. VOBAKO C 0 0 0 0 0 0 0 0 ptn. 0,000
4. TEMSE C 0 0 0 0 0 0 0 0 ptn. 0,000
5. LEUVEN C 0 0 0 0 0 0 0 0 ptn. 0,000
6. CATBA C 0 0 0 0 0 0 0 0 ptn. 0,000
7. MINERVA C 0 0 0 0 0 0 0 0 ptn. 0,000
8. MEEUWEN C 0 0 0 0 0 0 0 0 ptn. 0,000