Catba 3

Dit team heeft geen ploegfoto.

Heren

Tom Dedeckere
Joris Luyckx
Pieter Heyndrickx
Stef Cleyman
Bart Stes
Wiebe De Keyser
Marc De Groof
Kim Colignon
Nicky Ysschol

Dames

An Lambrechts
Kim Verheyen
Tine Heirmans
Ine Wuyts
Britt Verheyen
Famke Van Roy
Ann Aerts
Sara Matthys
Irith Duden
Kelly Goyvaerts
Ina Mortelmans
Laura Van Hellem
An Roegiers

Trainers

Dit team heeft geen trainers.

Ploegmedewerkers

Ploegleider Willy Stes

1de GEW B (Catba 3)

Wedstrijden

V010211 1 ste GEW B 3/09/2017 11:15 CATBA 3 MEEUWEN 3 11-15 Catba
V020213 Kunstgras 1 ste GEW B 10/09/2017 11:00 KWIK 3 CATBA 3  13-12 Kwik
V030212 1 ste GEW B 17/09/2017 11:15 CATBA 3 BORGERHOUT/GW 3  18-5 Catba
V040213 1 ste GEW B 24/09/2017 10:00 CATBA 3 HOEVENEN 3  Uitgest Catba
V050213 Kunstgras 1 ste GEW B 1/10/2017 9:45 VOORWAARTS 4 CATBA 3  10-14 Voorwaarts
V060210 1 ste GEW B 8/10/2017 11:15 CATBA 3 MINERVA 3  9-11 Catba
V070213 1 ste GEW B 15/10/2017 11:15 CATBA 3 SCALDIS 3  13-10 Catba
V080211 Kunstgras 1 ste GEW B 21/10/2017 17:30 MEEUWEN 3 CATBA 3  5-17 Meeuwen
V090213 1 ste GEW B 15/04/2018 11:15 CATBA 3 KWIK 3 Catba
V100212 1 ste GEW B 22/04/2018 11:00 BORGERHOUT/GW 3 CATBA 3 Borgerhout/GW
V110213 1 ste GEW B 29/04/2018 11:00 HOEVENEN 3 CATBA 3 Hoevenen
V120213 1 ste GEW B 6/05/2018 11:15 CATBA 3 VOORWAARTS 4 Catba
V130210 Kunstgras 1 ste GEW B 13/05/2018 11:00 MINERVA 3 CATBA 3 Minerva
V140213 1 ste GEW B 20/05/2018 11:30 SCALDIS 3 CATBA 3 Scaldis

Klassement

Team Gespeeld Gewonnen Verloren Gelijk Voor Tegen Saldo Punten Gemiddelde
1. MINERVA 3 8 8 0 0 120 67 53 16 ptn. 1,791
2. CATBA 3 7 4 3 0 94 69 25 8 ptn. 1,362
3. HOEVENEN 3 7 3 2 2 77 90 -13 8 ptn. 0,856
4. KWIK 3 8 3 3 2 94 107 -13 8 ptn. 0,879
5. SCALDIS 3 8 3 4 1 90 100 -10 7 ptn. 0,900
6. MEEUWEN 3 8 2 5 1 88 109 -21 5 ptn. 0,807
7. VOORWAARTS 4 7 2 5 0 96 99 -3 4 ptn. 0,970
8. BORGERHOUT/GW 3 7 1 4 2 77 95 -18 4 ptn. 0,811

1e GEW B

Wedstrijden

Z010152 1ste GEW B 19/11/2017 10:35 MINERVA 3 CATBA 3 Berchem – Het Rooi
Z020151 1ste GEW B 26/11/2017 10:15 CATBA 3 VOBAKO 3 Borgerhout – Plantin Moretus
Z030150 1ste GEW B 3/12/2017 10:15 CATBA 3 AKC/Luma 3 Borgerhout – Plantin Moretus
Z040152 1ste GEW B 9/12/2017 18:45 BLAUW WIT 3 CATBA 3 Boeckenberg – Sportcenter
Z050151 1ste GEW B 17/12/2017 10:15 CATBA 3 PUTSE 3 Borgerhout – Plantin Moretus
Z060152 1ste GEW B 7/01/2018 VRIJ CATBA 3
Z070153 1ste GEW B 14/01/2018 18:00 SCALDIS 3 CATBA 3 Kwik
Z080152 1ste GEW B 21/01/2018 10:15 CATBA 3 MINERVA 3 Borgerhout – Plantin Moretus
Z090153 1ste GEW B 28/01/2018 17:30 VOBAKO 3 CATBA 3 Tielen – Tielenheide
Z100150 1ste GEW B 4/02/2018 10:00 AKC/Luma 3 CATBA 3 Kwik
Z110152 1ste GEW B 18/02/2018 10:15 CATBA 3 BLAUW WIT 3 Borgerhout – Plantin Moretus
Z120151 1ste GEW B 24/02/2018 19:15 PUTSE 3 CATBA 3 Putte – Gemeentelijke Sporthal
Z130152 1ste GEW B 4/03/2018 CATBA 3 VRIJ
Z140153 1ste GEW B 11/03/2018 10:15 CATBA 3 SCALDIS 3 Borgerhout – Plantin Moretus

Klassement